کتاب گویا

گروهی از دوستان کتاب خوان برآن شدیم تا به منظور افزایش فرهنگ کتاب خوانی سایتی را ایجاد کنیم تا کسانی که فرصت و شرایط خواندن کتاب در مکان های مختلف را ندارند به صورت خیلی ساده و روان آن کتاب را گوش دهند. این سایت در زمینه کتاب های صوتی فعالیت داشته و برای شما این امکان را فراهم می کند تا کتاب های مورد علاقه خود را که دوست دارید آن ها را بشنوید با قیمتی مناسب در اختیار شما قرار دهد. برای شنیدن مقدمه کتاب ها و نیز آگاهی از کتاب های جدید که در سایت قرار می گیرد لطفا از طریق لینک سمت چپ در کانال تلگرامی ما عضو شوید. هرگونه کپی برداری و فروش کتاب های این سایت غیرشرعی و غیر قانونی بوده و پیگرد قانونی دارد.

روانشناسی تصویر ذهنی (فصل دوم)


روانشناسی تصویر ذهنی (فصل دوم)

تصویر ذهنی مایه اصلی شخصیت و رفتار انسان است. با تغییر تصویر ذهنی شخصیت و رفتار ما تغییر می کند. اما از این هم بیشتر "تصویر ذهنی" مرزها و حدود فضایل انسان را مشخص می کند، نشان می دهد که چه کاری از ما ساخته و چه کاری ساخته نیست. با توسعه تصویر ذهنی دامنه ی عمل توسعه می یابد. پرورش تصویر ذهنی واقع بینانه و مناسب، با ایجاد توانایی ها و استعداد های جدیددر انسان، عملا شکست را به موفقیت تبدیل می کند.

با مطالعه این کتاب نه تنها با دانش جدید سیبرنتیک یا علم کنترل ذهن آشنا می شویدف بلکه می توانید از آن برای دستیابی به هدف های مهم زندگی خود استفاده کنید.

کتاب روانشناسی ذهنی اثر پروفسور ماکسول حاوی پانزده فصل است که در این فایل فصل دوم  آن ارایه شده است و فصل های دیگر در حال آماده سازی می باشد.

فصل دوم: مکانیزم موفقیت را در خود پیدا کنید

قیمت روی جلد کتاب 22500

قیمت تمام شده کل کتاب صوتی 15000 تومان خواهد بود

زمان تقریبی فایل 45 دقیقه

حجم فایل 86 مگابایت

برای شنیدن مقدمه کتاب بصورت رایگان لطفا از طریق لینک وارد کانال شوید. https://t.me/audiobook4kia

با توجه به پایین بودن قیمت در صورت عدم موفقیت در خرید لطفا با کارت بانکی دیگر دوباره امتحان کنید.

 

 


مبلغ قابل پرداخت 1,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۵ بهمن ۱۳۹۶               تعداد بازدید : 22

دیدگاه های کاربران (0)

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

اگر از آخرین زمانی که دهانتان را شسته اید یا کتابی خوانده اید 24 ساعت می گذرد لطفا دهانتان را ببندید.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما